De Nieuwe Generatie Roggen – Maak kennis met Yvo Roggen!

MarionNiet gecategoriseerd

Hallo, ik ben Yvo Roggen, 25 jaar, en ik woon in het gezellige Weert samen met mijn vriendin Kelsey. Ik ben heel trots om mezelf voor te stellen als de nieuwste generatie Van den Boer en Roggen! De financiële dienstverlening zit me in het bloed, dankzij mijn vader Frank, die me al op jonge leeftijd inspireerde met zijn passie voor dit vak. Na twee jaar werkervaring bij een verzekeraar is het tijd voor de volgende stap: aan de slag in ons familiebedrijf!

Wat mij vooral aantrekt in ons werk, is het persoonlijke contact met onze klanten. Elke situatie is uniek, en dat maakt het werk zo interessant. Het geeft me ontzettend veel voldoening om écht te luisteren naar de vragen en zorgen van onze klanten, en hen te begeleiden bij de complexe keuzes die ze moeten maken. Of het nu gaat om het afsluiten van een verzekering of het regelen van een hypotheek, ik vind het een uitdaging om samen tot de beste oplossing te komen, afgestemd op ieders specifieke behoeften.

Voor mij draait het niet alleen om cijfers of contracten, maar om het bouwen van vertrouwen en een duurzame relatie. Juist die persoonlijke band maakt het verschil en zorgt ervoor dat klanten zich bij ons gehoord en begrepen voelen. Mijn motto? “Moeilijk betekent niet onmogelijk!” Ik geloof erin dat er voor elke uitdaging een oplossing is, en ik ga graag net dat stapje verder om die oplossing samen met de klant te vinden. Dat maakt ons werk niet alleen waardevol, maar ook ontzettend dankbaar.

In mijn rol bij Van den Boer en Roggen ben ik in eerste instantie jouw contactpersoon voor schadeverzekeringen. Denk hierbij aan het adviseren over en afsluiten van verzekeringen die je beschermen tegen onverwachte gebeurtenissen, zoals een schade aan je woning, auto of tijdens je vakantie. Ik ben er om al jouw vragen te beantwoorden en ervoor te zorgen dat jouw verzekeringen naadloos aansluiten op jouw persoonlijke situatie en behoeften.

Maar daar stopt het niet. Ik blijf mezelf voortdurend ontwikkelen om mijn kennis en expertise te vergroten. Momenteel word ik klaargestoomd om je ook bij te staan in het hypotheektraject. Dit is een belangrijke stap, omdat ik daarmee niet alleen kan bijdragen aan het goed beschermen van jouw bezittingen, maar ook aan het realiseren van misschien wel jouw grootste droom: het kopen van een eigen huis.

Het vooruitzicht om je straks te kunnen begeleiden bij zowel verzekeringen als hypotheken motiveert me enorm. Ik kijk ernaar uit om een breed aanspreekpunt te worden voor jouw financiële vraagstukken en je in elke fase van je leven van passend advies te voorzien. Samen zorgen we ervoor dat alles goed geregeld is, zodat jij je kunt richten op de dingen die voor jou belangrijk zijn!

Als ik niet aan het werk ben, vind je me op de piste in Oostenrijk, op het voetbalveld, of gezellig met vrienden onder het genot van een biertje. Sport, avontuur en goede gesprekken geven me energie en houden me scherp, zodat ik altijd het beste uit mezelf kan halen – zowel privé als voor onze klanten.

Ik kijk ernaar uit om met je samen te werken en een vertrouwd aanspreekpunt voor je te worden.

Heb je vragen of behoefte aan advies? Ik sta voor je klaar!

Tot snel bij Van den Boer en Roggen!